Verte tomu, čo vidíte

Výrobky

Nikdy som si nemyslela, že by som mala niekedy problémy so svojou váhou. Ale nakoniec som zistila, že je to asi vážne realita, ktorá ma proste dobehla. Vedela som, že nech sa deje čokoľvek, asi by som sa mala zamerať na to, že nie vždy budem štíhla a že asi nie vždy mi bude spaľovať presne tak, ako by mi spaľovať malo. Vždy som to však tak akosi odtlačila do úzadia. Stále som nad tým len tak mávla rukou a tvárila som sa, že je všetko v poriadku. Aj keď je jasné, že to v poriadku proste nebolo.

hmotnost

OBČAS VECI NEJDÚ TAK, AKO BY SME CHCELI

Aj keď som bola presvedčená o tom, že ja nikdy vo svojom živote nepriberiem, stalo sa tak. Nevedela som sa kíl zbaviť po pôrode a vedela som, že aj keď urobím naozaj čokoľvek, asi sa nedá tak rýchlo zbaviť kíl, keď som počas tehotenstva pribrala asi tridsať kíl a viac. Naozaj to bolo ťažké. Ale to neznamenalo, že som to nechcela aspoň skúsiť. Preto som sa rozhodla, že urobím niečo preto, aby som sa dostala naspäť na svoju váhu. A v prvom rade som si kúpila najlepsie tabletky na chudnutie.

brokolice

AKO PRACOVAŤ NA KILÁCH?

Na kilách musíte pracovať tak, aby všetko šlo podľa plánu. Ja som plán nemala, a preto mi šlo všetko oveľa pomalšie, ako som plánovala. Často si musíte uvedomiť, že musíte na sebe poriadne pracovať ak chcete, aby veci išli podľa plánu. A často je to oveľa ťažšie, ako by ste si mysleli. Ale nemusíte sa obávať. Musíte len veriť vášmu úsudku a zároveň aj tomu, čo je okolo vás. Ja som okrem pomocníka v takejto podobe samozrejme aj mala veľa pohybu a snažila sa trochu obmedziť v stravovaní (aj keď to vzhľadom na to, že som kojila, už naozaj bolo maximum) a podarilo sa mi. Myslím si, že je to vždy len o vôli, ktorú budete mať. Aj keď som bola deprimovaná, keď sa moja postava zmenila na niečo, čo som v zrkadle nespoznávala, vedela som, že to malo význam.