Tantra masáž má veľa druhov, treba sa v nich vedieť orientovať

Zorientovať sa v množstve druhov tantrickej masáže môže byť pre niekoho náročné. Podstata je pri každej rovnaká, no v detailoch sú dosť rozdielne. Každý druh sa totiž vyznačuje osobitými a charakteristickými prvkami, a tak určite príde potenciálnym zákazníkom vhod senzualna masaz trocha sa v nich vedieť orientovať.

žena, masážna posteľ

Rozhodnutie, ktorý typ senzuálnej masáže si vyberiete, býva častokrát spojené s váhaním, pretože ak nevieme aké prvky a bonusy masáže prinášajú, nemôžeme si vybrať vhodnú a práve takú, ktorá by nás potešila a splnila naše očakávania najviac. Preto je dôležité vedieť sa v ponuke orientovať.

girl-1258739_640

Prinášame zoznam druhov senzuálnych masáží s krátkym popisom:

  1. Klasická tantra masáž je základný pilier, na ktorý nadväzujú všetky ostatné druhy masáže. Hlavne zákazníci, ktorí patria k začiatočníkom, by si ju mali zvoliť ako prvú, pretože pri nej môžu spoznať svoje telo. Masérka sa o všetko postará a navyše vás obdaruje darčekom.
  2. Nuru masáž zahŕňa spoločnú sprchu a potom masáž telo na telo, pri ktorom asistuje nuru gél. S ním je všetko vzrušujúcejšie a jemnejšie.
  3. Telo na telo, teda body tantra masáž, poskytuje blízkosť tela masérky pri tele zákazníka a využíva sa pritom masážny olej, ktorý je teplý a zaručí tak príjemné kĺzanie tela masérky po tom vašom…
  4. Romantická masáž urobí radosť predovšetkým romantickým dušiam, pretože k nej patrí spoločný voňavý kúpeľ, pri ktorom si budete pochutnávať na sladkom ovocí s čokoládou a pohári sektu spolu s masérkou.
  5. Senzuálna masáž v sebe spája prvky body a masáže lingamu. Táto kombinácia je zárukou rozkoše, ktorú zaručí masírovanie penisu a je aj výbornou metódou na prekrvenie prostaty. Vykonávaná pravidelne je prevenciou proti rakovine.
  6. V ponuke salónov sú aj ďalšie druhy masáží, ak vám nestačia tie, ktoré sme už spomenuli. Ide napríklad o couple tantra určenú pre páry, magic, teda magickú alebo masáž štyroch rúk, ktorú vykonávajú dve masérky naraz.