Sex a seniori

Elektro

S mojím mužom sme mali neobyčajne otvorený vzťah. Dokázali sme spolu hovoriť skutočne o všetkom a nemyslím si, že všetky páry na svete dokážu presne takto hovoriť aj o veciach, ktoré nie sú príliš príjemné. Občas je ťažké starnúť spolu a všímať si na sebe veci, ktoré sa menia. Telá, pohľad na život, deti, ktoré odchádzajú, rozdielne názory na starobu. Aj my sme mali rozličné názory, ale stále sme chceli byť spolu a žiť jeden pre druhého. Pre niektorých ľudí je to nepochopiteľné, ale chceli sme sa spolu aj milovať, jednoducho ako obyčajný pár. Tak sme to mali proste radi.

kráska

Dôchodcovia sa nemilujú…
To je stereotyp, ktorý prevláda všade, kam ideme. Pre dôchodcov je sex tabu. Jednoducho im zlyhá srdce a čo potom? Ale to nie je pravda. Sex nie je pre dôchodcov tabu, ale musíme si priznať, že niektorí muži s tým majú problém, keď sa dostavia problémy s erekciou. Aj môj manžel mal podobné problémy. Ako vám hovorím, naozaj máme veľmi otvorený vzťah. No napriek tomu, že mal problémy s erekciou, veľmi chcel, aby bol stále sexuálne aktívny. To chce asi každý z nás, aj keď si to väčšinou neprizná. Tak čo sme mali robiť?

ženské tvary

Tabletky pomôžu
Vedeli sme, že príčinou problémov je určite staroba, s tým sme akosi boli zmierení. Takže sme šli rovno do lekárne a kúpili sme viagru
. Nezafungovala však tak dobre, ako by sme chceli, tak sme začali hľadať niečo iné. Našťastie sme zbehlí aj v surfovaní na internete a práve preto sme vedeli nájsť rôzne fóra, diskusie, ale aj stránky, kde sa o takýchto veciach ľudia otvorene rozprávajú. Nie je to predsa niečo, za čo by sme sa mali hanbiť, je to normálne vec, ktorá patrí k životu. Takže si myslím, že by sa ľudia nemali báť o tom rozprávať a skúšať, čo im pomôže. Nechcete sa predsa zvyšok života trápiť, no nie? Verte tomu, že musíte skúšať.