Nech žijú plesy

Elektro

Keď som sa dozvedela, že môj priateľ chce ísť na ples, nemohla som byť šťastnejšia. Dovtedy bol totižto veľkým odporcom takýchto formálnych udalostí a sama som bola veľmi prekvapená, že sa vôbec chce na takéto niečo dať. Určite som však nebola sklamaná, tešila som sa z toho. Okrem toho som vedela, že to bude príležitosť, kedy by som sa mu mohla ukázať v úplne inom svetle. Mal ma zafixovanú ako takú šedú myšku a naozaj som taká aj bola. Nechcela som príliš vytŕčať z davu a obliekala som sa naozaj striedmo. Takže, toto bola moja príležitosť. Mohla som sa stať princeznou.

červené umělé nehty

Vedela som, že budem potrebovať pomoc, pretože som sa nevyznala ani do šiat a ani do vlasov či celkovej vizáže. Vedela som, že budem so všetkým nespokojná a možno sa nebudem cítiť príliš komfortne, keď budem mať na sebe make up, no aj tak som bola ochotná podstúpiť to. V prvom rade som však vedela, že chcem mať na rukách umelé nechty. Chcela som, aby moja celá vizáž pôsobila upravene a aby som jednoducho vyžarovala sebavedomie a energiu. A práve preto som musela byť upravená úplne celá, od hlavy až po päty.

Dôležité však bolo, aby som sa cítila dobre a práve preto som si zvolila tento typ manikúry. Nechcela som mať na sebe nič prehnané a toto som si aplikovala sama, aby som na prstoch zrazu nemala niečo, z čoho sa mi bude krútiť hlava.
Keď má človek šikovné kamarátky, nemusí sa báť ani toho, že ho v salóne príliš doriadia. Moje kamarátky mi upravili tvár a vlasy tak, aby mi zvýraznili moje pekné črty a zakryli to, čo sa mi na sebe vôbec nepáčilo. Nič však nebolo prehnané. S tým som sa teda vedela stotožniť.

umělé nehty

Verila som, že práve toto sa bude môjmu priateľovi páčiť. Keď som sa videla v zrkadle, bola som naozaj nadšená. A moja manikúra celú moju vizáž len krásne podčiarkla. Pripadala som si ako skutočná princezná.