Prečo kúpiť Mazdu?

Auto moto

Pre dospelého človeka je cesta ráno do práce autobusom či vlakom až nepredstaviteľná. Cestovanie dopravnými prostriedkami zaberá oveľa viac času a pri pomyslení na preplnené kupé každý zvolí radšej vlastný automobil. Každý má špecifické predstave pri kúpe nového vozidlá. Niekto preferuje jazdené, iní skladové vozidlo. Rozhodujúca je takmer vždy aj cena. Ak hľadáte kvalitu za rozumnú cenu, japonská značka Mazda je jedným z vhodných kandidátov. Ponúka niekoľko modelov a svoje vytúžené vozidlo si vyberú aj tí najnáročnejší zákazníci.

inteiér
 
Modely                                    Medzi najobľúbenejšie modely patrí veľké SUV CX-5. Má veľký priestor ako pre zadné sedadlá, tak aj v kufri. Menšou sestrou je CX-3, ktorá sa radí medzi crossovery. Ak hľadáte nižšie vozidlo, nová Mazda 3 vás očarí svojou dynamickosťou a dravosťou. Pre nenáročných užívateľov, ktorým stačí malé vozidlo sa hodí Mazda 2. Malá, nenáročná na spotrebu no s krásnym interiérom a zaujímavým vzhľadom.                 
 
Financovanie                          Pri nových modeloch máte možnosť výhodného financovania. Často využívané je najmä splácanie na tretiny, štvrtiny alebo pätiny po dobu niekoľkých rokov. Dohodnúť sa dá aj na leasingu. Podľa vstupnej akontácie vám vypočítajú splátku presne na mieru.       

vozidlo 
 
Výbava                                   Svoje auto si môžete vybrať v rôznych výbavách. Najzákladnejšia je Emotion, ale pri novom aute je výber základnej výbavy hlúposťou. Lepšou variantou je Challenge, ktorý už obsahuje aj multifunkčný volant s ovládaním rádia a tempomatom. Často používaná je Takumi výbava, ktorá obsahuje aj zadné parkovacie senzory, automatické sklápanie spätných zrkadiel a 18 palcové hliníkové kolesá. Ak si zvolíte Revolution TOP získate auto so všetkým. Systém sledovania únavy vodiča, rozpoznávanie dopravných značiek, inteligentný brzdový asistent SBS, predné sedadlá sú elektricky ovládané a čalúnenie je v čiernej luxusnej koži.