Našou najobľúbenejšou obuvou zostávajú aj naďalej členkové čižmy

Výrobky

Všetky veľmi dobre vieme, že topánok nie je nikdy dosť. Kým mužom stačia dvoje na celú sezónu, dámy si doprajú oveľa viac párov. Medzi našu najobľúbenejšiu obuv sa jednoznačne radia členkové čižmy. Sú univerzálne a dajú sa v podstate nosiť od jesene až do jari. Navyše sú dostupné v rôznych farebných, materiálových i tvarových prevedeniach. Členkové čižmy je možné nosiť k sukni i k nohaviciam. Rozhodne by takýto kúsok nemal chýbať ani vám. No ako si vybrať tie správne? Čítajte ďalej a dozviete sa.
zelené kozačky

Elegantné členkové čižmy sú jedným zo základných prvkov medzi vašou obuvou

Pokiaľ máte prácu, ktorá si vyžaduje elegantný look, pravdepodobne máte zásobu elegantnej obuvi. Kožené členkové čižmy na vyššom podpätku pôsobia naozaj pekne a dokážu dotvoriť každý outfit. Takáto členková obuv však nemusí byť nutne vysoká. Existujú aj kúsky, ktoré sú na jemnej platforme alebo úplne nízkej podrážke a napriek tomu si ich môžete pokojne obuť k elegantnému outfitu. Čo sa týka farby členkových čižiem, čiernou nič nepokazíte, avšak nečakajte, že niekoho ohúrite. Obchody sú plné farebnej obuvi, ktorá je pripravená oživiť každý jeden outfit. Modrá, bordová, kaki zelená či hnedá – to sú farby tejto sezóny. Je pravda, že čierne či sivé topánky je možné obliecť k hocičomu, avšak aj farebná obuv sa dá pekne skombinovať. Popustite preto uzdu svojej fantázii. Elegantný outfit predsa nemusí byť nudný!
gumové bot

Ako by mali vyzerať kvalitné členkové čižmy?

Obchody sú preplnené prechodnou obuvou, a tak vybrať si tú správnu môže byť niekedy náročné. Nejde predsa iba o to, ako členkové čižmy vyzerajú. Musia spĺňať aj funkčné vlastnosti. Ide napríklad o to, aby v daždi nepremokli a aby vám v nich počas chladnejších dní nebola zima. Ideálne je, ak sú členkové čižmy kožené. Koža je prírodný materiál, ktorý dokáže skvelo odolávať náporom počasia. Na druhej strane je však potrebné sa im odvďačiť primeranou starostlivosťou. Koženú obuv je nutné ošetrovať prípravkami na ne určenými. Existujú rôzne krémy, impregnačné prostriedky či gély. Tie by mali zanechať na topánke ochranný film, vďaka ktorému sa koža nepoškodí ani v tom najnepríjemnejšom počasí.

Hľadáte ideálne členkové čižmy do každého počasia? Nájdete ich na webovej stránke https://www.glashgirl.sk/.