Mobilný denník – Daylio

Web

Aplikácie vládnu dnešnému svetu, nečudo, sú prehľadné, rýchle, efektívne a dávajú nám presne to, čo potrebujeme a o čo sme žiadali. Svoju vlastnú dnes môže mať už takmer každý, akákoľvek reštaurácia, predajňa, spoločnosť, reklamná agentúra, ale napríklad aj jednotlivci, ako sú dizajnéri, grafici, fotografi, umelci… Sú proste výborné a veľmi nám zjednodušujú život – a čo je najlepšie – je ich toľko, že je skutočne z čoho vyberať a tú svoju si medzi nimi nájde takmer každý z nás.
Zvykli ste si ako malé deti napríklad písavať denníky? Určite si na to spomínate, malé knižôčky, ktoré mali v lepšom prípade k sebe aj zámok a maličký kľúčik.

psací pero.jpg

Uschovávali sme si do nich svoje radosti, ale aj zlosti. A bolo to svojim spôsobom veľmi oslobodzujúce. Dokonca aj v dospelosti v tom mnohí ľudia pokračujú, napríklad aj ja. Prečo? Je to skutočne veľmi oslobodzujúce, navyše, mám dobrý pocit, že na nič nezabudnem, verím, že v budúcnosti budem za svoju „knihu môjho života“ veľmi vďačná, keď si v nej budem môcť v starobe listovať.
Dokonca aj veľké množstvo odborníkov vraví, že písanie denníku uvoľňuje stres, prispieva psychickému zdraviu a tiež je veľmi dobré a vďačné do budúcnosti. Skúste to teda tiež, možno si to zamilujete rovnako ako ja. Ak na písanie nemáte dosť času, vôbec sa tým netrápte, nikde nie je pravidlo, že doň treba písať každý deň, stačí raz za týždeň mesiac, kľudne aj za dva či pol roka. Je to len na vás, kedy budete mať chuť a pocit, že si niečo potrebujete zapísať.

blok.jpg

Ak sa vám napríklad nechce zakladať si ho v knihe, môžete skúsiť aj aplikáciu Daylio – je to váš vlastný mobilný denník, kde si môžete zapisovať ako ste strávili každý deň, akými činnosťami a ako ste sa mali. Tak tiež si doň nemusíte zapisovať každý deň. Táto aplikácia je veľmi prehľadná a jednoduchá na používanie, svoju náladu vyjadrujete smajlíkmi a činnosti ktoré ste robili vo vami dopredu predpripravených ikonkách.