Ako využiť LED pásky v komerčných priestoroch

Výrobky

LED pásky sú dnes už všetkým veľmi dobre známym pojmom. Využívame ich na svojich terasách, v obývačkách či spálňach a niekedy dokonca i v kúpeľni, alebo detskej izbe. Tento typ osvetlenie je však ako stvorený pre komerčné priestory. Ak vlastníte malý obchodík s oblečením, suvenírmi alebo ste si otvorili kaviareň, či reštauráciu, LED pásky by u vás určite nemali chýbať.

Bar s pultom oblepeným svietiacimi pásikmi.jpg

Kto by nechcel za osvetlenie ušetriť
Pred tým ako si uvedieme niekoľko príkladov využitie tejto LED technológie v komerčných priestoroch, nemôžeme zabudnúť ani na jej ekonomickú stránku. Či už ste v podnájme, alebo priestory kde prevádzkujete svoj biznis vlastníte, určite potrebujete ušetriť kde sa dá. Keďže meter takéhoto pásiku, by vás pri neustálom svietení, vyšiel za rok len na necelé štyri eurá, nemusíme ďalej vysvetľovať, že ide o naozaj výhodnú voľbu.

Do kaviarní, barov i reštaurácií
LED pásiky sú výbornou voľbou do akýchkoľvek reštauračných zariadení.Ak napríklad počas dňa prevádzkujete reštauráciu s jedlom a večer sa váš podnik zmení na kaviareň či bar, rôznofarebnými pásikmi viete tieto dve časti dňa dokonale odlíšiť. Večer iba zhasnete hlavné osvetlenie, rozsvietite pásiky a vašim zákazníkom bude jasné, že obedové meníčka sa už nepodávajú.
Svetelne môžete predeliť aj jednotlivé časti vášho podniku, napríklad na fajčiarske a nefajčiarske miestnosti.

Podnik s množstvom LED svetiel.jpg

Ako stvorené do predajní
Druhým typom komerčných priestorov, kde LED pásky výborne využijete sú predajne so šatstvom, bižutériou, suvenírmi, kozmetikou a tak ďalej. Môžete nimi oblepiť jednotlivé regály, pulty, poličky a výstavky. Keďže na nich viete meniť intenzitu i farbu svetla, takže môžete veľmi jednoducho upozorniť na aktuálnu akciu, poprípade na nový tovar. Svoje urobia aj pásky v sklenených výkladoch. Takto bude váš obchodík neprehliadnuteľný.