Krásy Španielska

Peniaze

Ak radi cestujete ako ja, určite ste už precestovali nesmierne veľa krajín. Ja cestovanie milujem, je to moja vášeň a koníček. Úprimne si ani nedokážem predstaviť, že by som nemohla cestovať. Cestovanie ma hrozne láka a najviac asi spoznávanie krajín, kde som ešte nikdy nebola. Vždy sa rada pozriem niekam inam a nechám sa týmto miestom unášať. Kochám sa nádhernými miestami a krásnou prírodou… Jedna z krajín, ktorú som navštívila, je Španielsko. Či už ste tu boli alebo nie, na prvú dobrú vás očaruje. Je tu totiž toľko kúzelných miest, že sa vám odtiaľto nebude chcieť vôbec odchádzať.

v

Španielsko je jednou z krajín, ktorá ma pohltila nielen svojou krásnou prírodou, miestnymi ľuďmi, ale aj kultúrou. Moje najobľúbenejšie mesto v Španielsku je asi Barcelona. Zaľudnené mesto, ktoré vás mnohým prekvapí. Najviac ma v Španielsku zaujala asi gotická štvrť, ktorá na mňa pôsobí nielen svojim kúzlom, ale aj tajuplnou a mystickou atmosférou. Okrem miest sú v Španielsku rieky a je ich tu plno. Jedna z najznámejších a najdlhších je španielska rieka Tajo, ďalej nasleduje španielska rieka Ebro a Duero. Všetko sú to rieky, ktoré sú nejakým spôsobom preslávené po celom svete.

v

Do Španielska sa schádza plno turistov, aby spoznali Španielsko, ktoré doteraz poznali iba z fotiek. A ani sa nedivím. Španielsko je krajina mnohých miest a tvárí a musím povedať, že je tu naozaj nádherne. Keď je človek tu, prechádza a prechádza miestami, hneď sa mu zdvihne nálada. Ľudia sú tu optimistickí, vždy ochotní pomôcť a veľmi usmievaví. Preto ak radi cestujete, rozhodne vám odporúčam Španielsko ako jednu z krajín, ktorú by ste mali navštíviť. Návšteva Španielska je jedným z najlepších zážitkov vôbec a preto pokiaľ máte financie, možnosti a čas, určite vám cesty po Španielsku odporúčam. Španielsku dávam 10/10 hviezdičiek, za mňa naozaj nádherná krajina.