Dajte si na sebe záležať

Výrobky

Moja mama mi to, samozrejme, nechcela dovoliť, až kým som prišla na strednú, no aj tak som jej potajomky brala mejkap, tiene na oči a rúže a skúšala sa s nimi namaľovať. Bola to naozaj veľká zábava. Keď som už bola dostatočne stará na to, aby som sa maľovala, nakúpila http://www.24hod.sk/falck-zachranna-obnovuje-vozovy-park-nakupila-desiatky-sanitiek-cl547238.htmlsom si horu vecí, bez toho, aby som vedela či budem potrebovať všetky. Nepotrebovala som, len mi zbytočne zaberali miesto. No aj tak som bola na seba hrdá.

gelové nehty

Časom som sa samozrejme naučila, ako sa správne líčiť bez toho, aby som vyzerala ako zmaľovaná bábika, no chcelo to naozaj veľa cviku.

Stále som však posúvala svoje hranice. Najprv ma zaujímalo len líčenie. Potom som sa začala hrať s vlasmi a s myšlienkou, že si ich nafarbím. Čo v tej dobe nebol veľmi dobrý nápad, ale aj tak to bola aspoň dobrá skúsenosť. No čo ma začalo skutočne zaujímať boli určite nechty a manikúra. Opäť som to prehnala a nakúpila som si neskutočné množstvo lakov a prípravkov bez toho, aby som vedela, čo budem skutočne potrebovať.

Asi som sa však musela popáliť a nechať v obchode veľké množstvo peňazí, aby som nakoniec zistila, že mi vyhovuje a úplne stačí len jeden produkt.

Ak chcete mať vaše nechty zdravé a krásne, tak určite skúste uv gely. Možno sa vám to bude zdať zbytočné, no garantujem vám, že budete nadšené, presne takisto, ako som bola aj ja. Moje nechty sú naozaj veľmi pevné a vyzerajú fakt dobre. To oceňujem hlavne preto, že pracujem s ľuďmi a viem, že je dôležité, aby aj ruky vyzerali dobre. Aj keď je dôležité aj to, aby pôsobili nevtieravo a čo najviac vkusne, pokiaľ je to možné.

gely

Mali by ste si dať záležať nielen na vašom mejkape a na vašich vlasoch, práve ruky a špeciálne nechty sú niečo, na čo by ste mali myslieť. Okrem toho, že na ne niečo aplikujete, nezabúdajte ich udržiavať v maximálnej čistote.