Cestovné poistenie pre vášnivých cestovateľov

Peniaze

Je cestovanie po svete Vašou vášňou? V tom prípade by ste si na Vaše cesty určite nemali zabudnúť pribaliť aj cestovné poistenie, na ktoré sa budete môcť spoľahnúť. Presne také Vám ponúka poisťovňa Axa. Špecializuje sa práve na cestovné poistenie, a vďaka tomu Vám vie ponúknuť tie najlepšie služby za skvelé ceny. O svojich klientov sa Axa stará tak, aby im boli nápomocní kedykoľvek sa ocitnú počas ich cestovania v nepríjemnej situácii. Ich zamestnanci Vám pomôžu s riešením Vášho problému 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Uzatvorenie cestovného poistenia je s Axou veľmi jednoduché a zvládnete to za pár minút z pohodlia Vášho domova.

ostrov

Stačí navštíviť webovú stránku poisťovne Axa a zvoliť si presne také cestovné poistenie, aké budete potrebovať. Môžete ho uzatvoriť pre seba, pre niekoho iného, pre rodinu, ale aj pre skupinu. Skupinové poistenie je výhodné poistenie napríklad pre spolucestujúcich priateľov. V objednávkovom formulári zvolíte miesto Vašej destinácie a časový interval, počas ktorého budete na cestách. Na výber máte tri základné balíčky poistenia, a to Excelent, Komfort a Reference. Reference je poistenie liečebných nákladov do 100 000€, Komfort do 200 000€ a Excelent predstavuje poistenie liečebných nákladov až do neuveriteľných 20 000 000€.

kufor

Najlepšie krytie nákladov v prípade úrazu, či poškodenia majetku ponúka poistenie Excelent. Zahŕňa poistenie zodpovednosti za škodu na zdraví až do 250 000€, poistenie zodpovednosti škody na majetku až do 125 000€, poistenie asistenčných služieb, úrazové poistenie, poistenie batožiny, poistenie cestovania lietadlo, poistenie domácich miláčikov a ďalšie poistenia, ktoré v plnom znení nájdete na webovej stránke poisťovne Axa. Okrem poistení, ktoré sa automaticky nachádzajú v jednotlivých balíčkoch poistení si môžete priobjednať aj ďalšie aditívne poistenia, ako napríklad pripoistenie rizikových športov, poistenie práce a štúdia, autoasistencia a ďalšie. Cestujte s vedomím, že v prípade núdze sa máte na koho spoľahnúť, cestujte s cestovným poistením od Axa.