Buďte so svojimi deťmi

Výrobky

Keď som bol malý chlapec, môj otec neustále pracoval. Nemal na mňa veľmi čas a práve preto som bol často smutný. Chalani predsa chcú tráviť čas so svojimi otcami. Je to pochopiteľné a dokáže ich to skutočne ovplyvniť. Človek by ani nepovedal, koľko dokáže urobiť obyčajný čas strávený s vlastným otcom. Je jasné, že niekedy jednoducho rodičia musia pracovať, aby svoje deti mohli uživiť a nemajú čas sa s nimi hrať, učiť a chodiť po ne do školy. Napriek tomu, že je to jasné, deti to niekedy nechápu, pretože len chcú byť s nimi a neriešiť nič iné. Taký som bol aj ja. No napriek tomu som tomu celkom nerozumel.

děti

Urobte si čas na svoje deti
To by som jednoznačne poradil všetkým rodičom. Aj tým, ktorí pracujú naozaj veľmi dlho a ťažko. Myslíte si, že to robíte pre budúcnosť vašich detí, ale v skutočnosti by boli možno oveľa šťastnejšie, keby ste boli s nimi. Verte tomu, že je to tak. Pamätám si, že som každý víkend čakal či môj ocino nevymyslí nejaký výlet a musím povedať, že ma vždy niečím takým prekvapil. Bol som rád, keď vytiahol zo skrine rybarske udice a išli sme niekam len my dvaja. Užívali sme si čas spolu a dokonca sme robili niečo, čo nás oboch skutočne veľmi bavilo, čo bolo iba plus. Bol by som rád, keby toto robili pre svoje deti aj ich rodičia.

udice

Vymyslite si nejakú spoločnú aktivitu
Vždy som bol nadšený z toho, že toto je niečo, čo máme spolu len my, otec a ja. Bol som z toho skutočne veľmi šťastný a nakoniec ma to inšpirovalo k tomu, aby som to praktizoval aj so svojím synom. Vždy som ho bral niekam inam, bez manželky, aby mal pocit, že je to len chlapská záležitosť. A je pravda, že som ho často brával na ryby. Myslím si, že toto je aktivita, ktorá je skutočne vhodná aj pre deti, aj pre dospelých. Ak ste to doteraz neskúsili, určite sa nad tým zamyslite. Predsa len, nikdy neviete, čo vás môže posunúť ďalej a toto môže byť ono.