Bezstarostná dovolenka v Egypte

Peniaze

Níl je fascinujúca rieka, ktorá zohráva obrovskú úlohu v histórii ľudstva a zároveň je to najväčšia rieka sveta. Prináša vlahu v inak vyprahnutej krajine a predstavuje tak vzácny zdroj vody, ktorá je nevyhnutná pre život ľudí, zvierat, ale aj rastlín. Níl si najviac spájame s Egyptom, pretože spolu s pyramídami ide o dominanty tejto krajiny. Dovolenka v Egypte Vám prináša možnosť spoznať Níl a jeho povodie, ale aj obdivuhodnú históriu tejto krajiny. Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na moderné a plne vybavené dovolenkové rezorty, v ktorých nájdete pokoj, oddych a načerpanie novej energie na úžasných plážach.

pyramidy

Piesočné pláže obmýva teplá voda mora, v ktorej je radosť zaplávať si. Práve kombinácia histórie a krásnych pláží privádza do Egypta každoročne tisícky Slovákov. Atmosféru tejto krajiny si zamilujete a možno aj Vy budete patriť medzi tých, čo sa sem vracajú každé leto. Ak ste už pre túto destináciu rozhodnutí, radi by sme Vám pripomenuli, že by ste na svojich cestách nemali zabúdať na Vašu bezpečnosť. Pripravte sa na prípadné nehody a pribaľte si na dovolenku cestovné poistenie od poisťovne AXA. Výhoda tohto poistenia spočíva aj v jeho vybavovaní, ktoré je viac než jednoduché. Pre dojednanie cestovného poistenia od AXA nemusíte nikam chodiť.

potápanie

Stačí, keď si otvoríte webovú stránku www.axa-assistance.sk. Tam nájdete jednoduchý objednávkový formulár. Vyplníte ho rýchlo a bez problémov tak získate kvalitné cestovné poistenie, s ktorým sa nemusíte obávať horibilných finančných nákladov v prípade nejakej nehody na Vašej dovolenke v Egypte. V prípade, že si zvolíte cestovné poistenie Excelent, máte nárok na krytie liečebných nákladov až do výšky 20 000 000€. Toto poistenie v sebe zahŕňa aj úrazové poistenie, či poistenie batožiny. V prípade, že spôsobíte škodu niekomu inému, budete krytí až do výšky 125 000€. S cestovným poistením od AXA sa na dovolenke môžete cítiť naozaj uvoľnene.