Urobte radosť svojmu psíkovi

Elektro

Existuje na svete vôbec niekto, kto by nemal rád psov? Naozaj, ruku na srdce a odpovedajte. Určite nie, však máme pravdu? Je jasné, z akého dôvodu je pes najlepším priateľom človeka. Stačí, keď sa pozriete do jeho krásnych očí, ktoré nemajú za lubom nič zlé a veľmi dobre viete, prečo sú psy oveľa lepší spoločníci, než ľudia. Je preto jasné, že keď prichádzajú sviatky, máte chuť toho svojho psíka aj poriadne obdarovať. Vianoce sú predsa obdobím, keď si každý zaslúži byť obdarovaný, keď každý môže nájsť pod stromčekom niečo, čo ho poteší. A práve preto by ste nemali zabúdať ani na svojho psíka, ktorý jednoznačne bude kvitovať, keď ho niečím obdarujete.

pes obleček

Ťažko povedať, čo vlastne taký psík chce. Väčšinou mu nezáleží na ničom hmotnom (pokiaľ to nie je kúsok šunky), chce hlavne vašu pozornosť. Aby ste sa mu venovali, zobrali ho von, naháňali sa s ním, brali ho na dlhé prechádzky. Niet sa čomu čudovať, veď presne toto jednoznačne každý psík potrebuje. Ale keď je zima v plnom prúde, možno by ste mu mohli aj niečo zaobstarať, nemyslíte? A čo tak napríklad nejaké oblečenie ? Teraz si o nás dúfam nemyslíte, že sme úplne mimo! Práve naopak, rozmýšľame dopredu, pretože počas zimy sa mnohé psíky pri prechádzkach akurát tak trasú.

kombinéza

Hlavne tie krátkosrsté a nižšieho vzrastu. Je jasné, že každý psík potrebuje ochranu pred chladom a snehom a taký sveter či mikina je pre neho úplne ideálna. Je jasné, že by ste to nemali preháňať a navliekať ho len do vecí, ktoré sú preňho určené. No prečo by ste ho do toho nemohli obliecť, keď mu to neprekáža? Počas daždivých dní môžete taktiež využiť pršiplášť, ktorý tiež určite oceníte vy, ale aj váš psík. Aspoň sa vyhnete mokrému kožuchu a následnému zápachu z neho. Tak, prečo by ste nemohli svojho psíka obdarovať presne takýmto spôsobom?