Trendy pre vášho miláčika

Výrobky

Hoci to možno zatiaľ tak nevyzerá a slnko nás zahrieva plnými lúčmi, čo nevidieť prídu jesenné plieskanice a chladný vzduch. Milovníkov tohto obdobia asi veľmi nenájdete. Daždivé ponuré počasie neláka nikoho von do prírody. S vhodným oblečením je to už ale trochu iné. Aj váš psík potrebuje vhodný oblek, aby neprechladol, hlavne keď teplomer ukazuje menej ako 5 stupňov Celzia. Čo mu ale dať, aby vyzeral skutočne in?

svetr

Zladenosť s pánom dnes frčí

Dôležité sú nielen farby, ale aj strihy. Obom vám určite pristane teplý sveter, ktorý zahreje a zároveň s ním urobíte dojem. Aj v obchode môžete nájsť krásne kúsky priamo na mieru. Záleží na tom, ako veľmi ste odvážni. K jeseni sa hodia hlavne prírodné tóny ako je hnedá, oranžová alebo žltá. Veľmi pekne sa dajú doplniť pomocou zelenej, ktorá sa ešte nejakú dobu bude ukazovať, než ju zakryje snehová pokrývka. Okrem slušivého svetríku si môžete dovoliť aj štýlový kabátik. Tento rok sa nebojte staviť na šedú alebo béžovú, tá sa hodí ku všetkému.

Nezabúdajte na doplnky!

Všetkým vytrite zrak, keď bude mať kapucňu alebo čiapočku. Fantázii sa medze nekladú a v obchodoch nájdete tú správnu inšpiráciu. Skúste to napríklad tu:.

obleček

Ako je to s cenou?

Pri výbere sa nechajte viesť aj temperamentom a rasou vášho miláčika. Správny odev ochráni naháča aj chlpatého kamaráta. Zaistíte tak trvalú termoreguláciu v oblasti bedier a obličiek. Predídete tak prechladnutiu. Pokiaľ na tom nie ste s peniazmi moc dobre, môžete navštíviť aj renomovaný bazár, kde sú ceny oveľa nižšie a môžete si tak dovoliť nakúpiť toho ďaleko viac. Určite by ste nemali zabúdať na topánočky do snehu, aby mu nebolo zima na nožičky.
Zvykajte je na nový outfit postupne. Niektoré zvieratká totiž takéto obmedzenia nemajú veľmi rady. Sú to živé bytosti nie bábiky, na to pamätajte predovšetkým. Aj váš maznáčik je sebavedomý tvor, ktorý cíti, myslí a má svoju osobnosť.