Prečo nosiť umelé mihalnice?

Výrobky

Nechceme tým povedať, že najhoršia vec, čo sa vám môže v živote stať sú krátke mihalnice, to nie. Ale je pravda, že akýsi ideál krásy nám predpisuje, že ženy by mali mať veľké oči s dlhánskymi mihalnicami. Nie každý však má to šťastie. Či už sú v tom gény, alebo ste si raz nechali urobiť nepodarený mejkap a vaše mihalnice odvtedy nie a nie narásť. Našťastie v dnešnej dobe existuje naozaj niekoľko perfektných zlepšovákov, vďaka ktorým budete mať mihalnice ako z reklamy na špirálu. Chcete vedieť, čo je pre vás naozaj najvhodnejšie? My vám poradíme, to si môžete byť istý.

dlouhé řasy

Ak je niečo, čo vašim očiam bude určite vyhovovať, tak sú to umelé mihalnice ardell. Umelé mihalnice môžete vidieť naozaj kdekoľvek, sú v drogériách, sú na rôznych e-shopoch, no proste sú všade. Len niektoré ale stoja za kúpenie. A tieto sú práve tie najideálnejšie, pretože budú skutočne vyhovovať každému tvaru oka. Je však dôležité, aby ste si vybrali mihalnice, ktoré sú pre vás vhodné. Možno sa vám to zdá prehnané a nechcete si kupovať niečo, čo bude vyzerať neprirodzene. No to vôbec nie je pravda. Ak chcete vedieť, čo vám skutočne pomôže, neprestávajte čítať. Dôvodov, pre ktoré by ste si mali kúpiť umelé mihalnice, je skutočne veľmi veľa.

1. Opticky zväčšujú oko. Môžete mať malé oko, ktoré nepúta vôbec žiadnu pozornosť. No keď naň dáte umelé mihalnice, krásne sa otvorí a bude pôsobiť naozaj veľmi výrazne. Tým si môžete byť istá.

2. Môžete ich upravovať.Ak sa vám zdajú príliš dlhé, zoberte nožničky a opatrne ich obstrihajte na dĺžku, ktorá vám bude vyhovovať. Dajte si však pozor, aby ste to neprehnali. No ak chcete prirodzený vzhľad, prečo nie?

natočení řas

3. Pôsobia výborne s každým líčením.Nič tak nepodčiarkne dokonalé líčenie, ako sú práve umelé mihalnice. Budete mať krásny zvodný pohľad a keď ho sklopíte, ukážete farbičky, ktoré máte na viečku.