Pravdivé (a vtipné) fakty o mužoch

Cestovanie

Pozrime sa spolu na zopár zaujímavých faktov o mužoch. Dúfame, že sa vám budú páčiť.

1. Pre mužov sú nočné mory ako katastrofou

Smrť, zdravotné problémy a osobné hrozby sú spoločné témy nočných môr pre každého. Vedci z univerzity v Montreale však uskutočnili štúdiu týkajúcu sa viac ako 10 000 snov a zistili, že existujú určité rozdiely medzi tým, čo muži a ženy najčastejšie prežívajú vo svojich nočných morách.

apokalypsa

Muži sa zobudia z nočnej mory, v ktorej zažívajú veľké katastrofy, záplavy, zemetrasenia a vojny s pocitom hrôzy. Medzi vzťahové konflikty v nočných morách sa vyskytujú v snoch žien dvakrát častejšie ako u mužov.

2. Muži sa ohýbajú, aby zdvihli predmet

Všimli ste si niekedy, že muži zdvíhajú spadnuté predmety tak, že sa ohnú, zatiaľ čo ženy si kvoknú? Samozrejme, nie všetci to robia týmto spôsobom, ale toto správanie je typické pre väčšinu mužov.

Možno je to preto, lebo ženy často nosia krátke sukne, čo im neumožňuje veľmi sa zohýbať. U mužov obmedzenie odevom menej pravdepodobné, takže sa môžu ľahšie ohnúť.

3. Muži majú radi ženy s normálnou váhou

Jeden výskum preukázal, že muži preferujú štíhle ženy, ale také, ktoré vyzerajú zdravo. Myslíme ženy so zdravou hmotnosťou.

láska

To znamená, že muži nie sú priťahovaní nejakým mystickým ideálom krásy alebo dievčatami výlučne modelkovského vzhľadu, ktoré sú ľahké ako pierko, priťahujú ich skôr ženy, ktorých hmotnosť je normálna.

4. Ak má muž ruky položené na opasku, snaží sa upútať pozornosť ženy

Keď muž chce preukázať žene svoj záujem, nevedome zaujíma túto pózu a tým dokazuje, že je odvážny a silný. Zvyčajne drží svoje palce zahnuté za pás nohavíc.

Podobný rituál sa objavil aj v dávnych dobách, keď neexistovali žiadne opasky ani nohavice. Muži, ktorí sa snažili „vyhrať“ ženu, výrazne ukazovali svoj rozkrok. V dnešnej dobe by takéto gesto bolo neslušné, ale stále sa prejavuje v podobe, že si chlap dá svoje ruky na pás pričom jeho ruky stále smerujú do jeho rozkroku.