Pracujete z domu a zarábate?

Podnikanie

Poznáte ten trápny pocit, keď sa niekomu snažíte vysvetliť, čo vy vlastne robíte a neviete to celkom dobre vysvetliť? Väčšina dnešných mladých ľudí áno. Je to spôsobené tým, že väčšina ľudí ešte stále nevie pochopiť, čo to znamená, keď niekto pracuje z domu. Je to pre nich také nepredstaviteľné ako to, že by mal raz rodiť muž. Čo je to za hlúposť, že robiť z domu. Pre väčšinu staršej generácie práca predstavuje to, že ráno o šiestej vstanete, odídete do práce a prídete večer o šiestej a možno ešte neskôr. Často sa stretnete s tým, že keď robíte z domu, znamená to, že vlastne nerobíte vôbec nič.

peníze

Ani sa však nesnažte toto niekomu vysvetliť, nikdy v živote to nepochopí. Buď tomu rozumie hneď, alebo nie. Nič iné proste neexistuje, aj keby ste sa skutočne veľmi snažili. Nič vám však nezabráni v tom, aby ste to aj naďalej robili, no nemyslíte? Nemáte ten pocit, že toto už musí skončiť?

Koľko ráz vám niekto zavolal, že by ste mali prísť, keď ste teda doma a nič nerobíte? Určite minimálne vaši starí rodičia, ak nie aj vaši rodičia. Takto to jednoducho funguje a nič s tým neurobíte, aj keby ste skutočne veľmi chceli. Cesta je asi len odísť z domu a tvrdiť, že niečo robíte. O čo nepochopiteľnejšie bude, keď niekomu poviete, že pracujete s kryptomenami ? To má akože čo byť? Mena, ktorou sa dá platiť na internete? Čo to? Digitálna mena? Ale veď to je hlúposť, to predsa nemôže fungovať. Pre našich starých rodičov je všetko, čomu nerozumejú, len totálna hlúposť, ale aj na to si predsa môžete zvyknúť.

bitcon

Ak vám však môžeme niečo poradiť, nenechajte sa takýmito rečami demotivovať, nech sa deje čokoľvek. Vo vašom okolí sa naskytne naozaj veľmi veľa vecí a veľmi veľa ľudí, ktorí vám budú hovoriť, že robíte hlúposti a že ste úplne na nič. Neverte im. Verte iba sebe.