Neľutujte sa a robte niečo

Peniaze

Človek, ktorý sa neustále sťažuje, musí mať skutočne veľmi depresívny život. Jediné, čo je na tom dobré je, že vás niekto poľutuje. To je vážne niečo, čo ľudí baví? Čo ich napĺňa? Asi je jasné, že to nie je celkom v poriadku, nemyslíte? Ak vám niečo pomôže len na chvíľu, tak je to určite to, že vás niekto uteší a poľutujte. To vám na chvíľu pomôže. Ale potom sa dostanete do stavu, kedy to pre vás bude niečo neuveriteľné, kedy toho budete mať plné zuby a budete si myslieť, že stačilo. Udržte si ten pocit hnevu. Práve ten vás posunie ďalej.
měna v bankovkách

HNEVAJTE SA!

Hnevajte sa na seba, hnevajte sa na celý svet, len si zachovajte tú vášeň, ktorá pre vás musí byť v tomto prípade skutočne prvoradá. Pretože keď si ju raz zanecháte, môžete si byť istý, že budete mať vášeň aj pre veci, ktoré sa práve chystáte urobiť. Chcete spraviť dieru do sveta? Chcete začať podnikať? Robte čokoľvek, len neseďte doma a nesmúťte nad svojím životom. Keď sa nad tým zamyslíte, práve v tejto chvíli sa môžete pustiť do vecí, nad ktorými ste predtým ani nerozmýšľali. Teraz dokážete naozaj veľké veci. Zoberte svoj hnev a pretvorte ho tak, že sa budú všetci naokolo len pozerať, čo robíte.
bohatství na dlani

ZAČNITE TERAZ!

Buďte agresívny, pustite sa do niečoho nového, začnite nový projekt. Čo vám tým chceme povedať? Môžete skúsiť urobiť niečo, čo vás bude baviť alebo skúsiť niečo totálne nové, čo budete len objavovať. Napríklad také kryptomeny. Zamysleli ste sa niekedy nad tým? Čo vám bráni sa do toho pustiť? Vôbec nič. A dokonca ani nič nestratíte, len sa do toho musíte hneď pustiť. Skúste zcash miner a sami uvidíte, že to má význam. Ale iba vtedy, keď vy sami chcete. Inokedy je všetko ostatné zbytočné. Ale nebojte sa. Vy sa v tom nájdete a nech sa deje čokoľvek, nevzdávajte sa svojich snov. Už sa viac neľutujte. Nie je to dobré a nie je to ani efektívne, verte tomu.