Nechajte sa presvedčiť na výlet helikoptérou a predostrú sa vám pohľady, aké zo zeme neuvidíte.

Cestovanie

Obľúbené destinácie, ktoré ste doteraz videli iba zo zeme, si pozrite aj z výšky a doprajte si trocha luxusu v podobe výletu helikoptérou. Viem, nie je to najlacnejší spôsob ako spoznať krajinu, ale je jedinečný a dostanete v ňom bonus aký sa len tak ľahko nevidí. Odhalíte krásy prírody, ale aj zaujímavé architektonické skvosty miest, ktorými sa môžete kochať.Sopky pri pohľade zhora.jpg
 
Zlomok z toho, čo stojí za to vidieť, vám v skratke priblížime.
Havajské ostrovy
Havajské ostrovy máte možnosť vidieť celé, vrátane rôznych končín. Medzi najzaujímavejšie patria tunajšie národné parky, ktoré sú skryté za vysokými končiarmi pozdĺž pobrežia. Ešte vždy aktívne vulkány, vodopády aj údolie Kalalau či prelet ponad ananásové plantáže patria k obľúbeným trasám cestovateľov.
 
Santorini
Grécko je krajina mnohých ostrovov a ostrovčekov, ktoré z vtáčej perspektívy vyzerajú úchvatne. Tyrkysové more a nádherné pobrežie sa prelínajú s pevninou, a práve tieto pohľady lákajú turistov najviac, ale za pozretie stoja aj mnohé historické pamiatky ostrova Santorini.Mesto ako na dlani.jpg
 
Viktóriine vodopády
Niagarské vodopády sú neodškriepiteľne krásne, ale oveľa intenzívnejší zážitok môžete prežiť pri pohľade na Viktóriine vodopády. Ak chcete zistiť o nich viac, využite atrakciu, pozostávajúcu z troch perspektív. Prvou je tradičná turistická trasa s vyhliadkovými plošinami, druhá je už spomínaný výlet helikoptérou, pri ktorom budete mať celé okolie ako na dlani a tretia je plavba vyhliadkovou loďou. Všetky tri zážitky dokopy vám ukážu majestátnosť tohto prírodného úkazu.
 
Barcelona
Pohľad na metropolu Katalánska je zhora veľmi zaujímavý, len tak vynikne monumentálnosť niektorých historických skvostov architektúry a tiež rozmanitosť, ktorú vytvárajú parky, zeleň a obytné domy s ostatnou zeleňou na pobreží. Sagrada Familia, zábavný park Tibidabo a tiež socha Krista, pohľad na nich vám zostane v pamäti navždy.
Veľká koralová bariéra
Výlet helikoptérou oceníte pri návšteve Veľkej koralovej bariéry, na ktorú, ak by ste si ju chceli pozrieť podrobne po jednotlivých ostrovoch, by ste si museli rezervovať dosť veľa času. Zhora sa vám naskytnú nádherné pohľady na pobrežia s čistou vodou a prekrásne pláže. Tento spôsob spoznávania zahŕňa aj piknik na pláži či potápanie pri ostrovoch.