Naučte sa uspokojiť každú ženu. Základom je vaša výdrž

Minule sa mi pod ruky dostal zaujímavý článok. Písalo sa v ňom, že každá žena ocení, keď je chlap v posteli výkonný, čo sa týka času a výdrže. Inak povedané, žiadna ženská nemá rada takzvané rýchlovky. Podľa mňa to bude tým, že ženy sex prežívajú trochu inak. Keď som sa totiž zamyslel nad tým, čo uspokojovalo moje sexuálne partnerky, uvedomil som si, že skutočne bol sex najlepší vtedy, keď trval dlho. Nebudem skromný. Mal som možnosť mať dosť veľa sexuálnych partneriek. Preto si myslím, že to viem zhodnotiť celkom triezvo a zodpovedne. Poďme teda k tomu, ako si svoju výdrž v posteli predĺžiť. Tak totiž uspokojíte každú jednu, ktoré sa vám „dostane pod ruky“.

Nahá žena leží na zemi v tieni žalúzií

Masáže penisu získavajú prvú cenu

Masaz penisu https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/ je u mňa skutočne na prvom mieste medzi všetkými https://www.databazeknih.cz/knihy/no-a-to-alebo-sama-so-vsetkymi-19047 technikami, ktoré dokážu mužovi pomôcť so sexuálnou výdržou. Keď som ešte netušil, čo to masáž penisu je, mojim maximom bola taký polhodinka. Po tomto čase som už nemohol. Vedel som, že to musí prísť a ak to zadržím, tak to už nepríde. Potom, ako som začal chodiť na masáže pravidelne, som asi už po troch mesiacoch nemal problém vydržať aj päťdesiat minút. Skutočne. Môžete mi veriť. Aj ja som z toho bol prekvapený, no zafungovalo to parádne.

Nahá žena s čiernou ofinou so zviazanými rukami

Dajte šancu prezervatívom

Ani ja nie som fanúšikom prezervatívov, no musím im uznať jedno. Niektoré vám skutočne s výdržou dokážu poriadne pomôcť. Pýtate sa ako? Existujú totiž také kondómy, ktoré majú zhrubnutú špičku a ktoré slúžia vyslovene na oddialenie ejakulácie. Spočiatku som k nim bol veľmi skeptický, ale skutočne veľmi. Vyskúšal som ich raz, výsledok ma neohúril, no potom som istú dobu chodil s dievčinou, ktorá bez ochrany nebola ochotná sa ani bozkávať. Tak som ich vyskúšal znova, keďže som nemal inú možnosť, a po nejakých troch – štyroch razoch mi skutočne pomohli oddialiť orgazmus.