Čo to fotopasca je?

Výrobky

Pojem fotopasca ste už možno počuli. Zjednodušene by sa dalo povedať, že ide o zvláštny fotoaparát vybavený špeciálnym senzorom, ktorý spraví fotografiu vždy, keď sa v jeho okolí vyskytne nejaký ten pohyb. Snímky sa zachytávajú úplne automaticky, bez potreby externého zásahu či pokynu. Je však treba dodať, že fotopasce dokážu okrem fotografie natočiť aj video, a to nielen počas dňa, no aj v noci. To im dáva naozaj jedinečné schopnosti a možnosti využitia. Špeciálne vybavenie na režim snímania v noci ich dokonale predurčuje napríklad k monitorovaniu pohybu na súkromných pozemkoch.

fotopast

Fotopasce nielen na zvieratá

Fotopasce sú známe najmä svojím využívaním v oblasti monitorovania a pozorovania divokej zveri v lesoch. Nielen, že dokážu slúžiť ako informačné kanály, no odhalia aj nežiadúce konanie, napríklad pytliakov. Avšak dnes už sú skvelým pomocníkom aj pri zabezpečovaní súkromných pozemkov proti zlodejom a narušiteľom. V tomto smere sú zvlášť účinné tzv. MMS fotopasce, ktoré pošlú snímku svojmu majiteľovi v reálnom čase, práve keď ju vytvoria. Takto viete o každom pohybe na vašom súkromnom pozemku. Ideálne proti zlodejom! Chrániť si majetok je v dnešnej dobe často nevyhnutným krokom. Fotopasca je veľmi nenápadná a keď sa okolo nej nič nedeje, vypína sa do pohotovostného režimu. Snímky si následne nájdete na pamäťovej karte, ktorú každá fotopasca má.

fotopasti

Buďte vždy v obraze!

Pokiaľ teda potrebujete monitorovať svoj pozemok alebo územie, fotopasce vám dokonale poslúžia. Sú tiché, nenápadné, praktické a inteligentné! Nahrávajú a zachytávajú snímky len v prípade pohybu v ich okolí. Navyše, niektoré sú vybavené modernými technológiami a snímky vám vedia poslať. To rozhodne posilní bezpečnosť majetku, pretože budete včas vedieť, že sa niečo deje a v prípade potreby efektívne zakročiť a konať. Jednoducho, budete vždy v obraze! Fotopasce na zlodejov odporúčame všetkým majiteľom pozemkov v oblastiach, kde sú podobné problémy a časté narušenia, vandalizmus a podobne.