Poznáte samu seba?

Výrobky

Je veľmi ťažké zistiť, čo by žena skutočne chcela dostať na Vianoce alebo na nejaký sviatok, ktorý má. Pre mňa bolo vždy dôležité, aby som dostala darček, ktorý je jednoducho od srdca. Nemusí byť príliš drahý, úplne mi stačí, keď viem, že dotyčný človek nad ním veľmi dlho premýšľal alebo ma chcel potešiť niečím, čo mi urobí radosť. Takže, bolo pre mňa skutočne veľmi zvláštne, keď sa mi od sestry dostala do rúk sada na gelové nechty. Človek by si pomyslel, že to môže byť pre ženu priam ideálny darček. No ja som sa nevedela zbaviť pocitu, že som to nejako nepochopila. Už ste sa s tým niekedy stretli? Cítili ste sa občas reálne veľmi nepochopený?

barevné nehty

Aby som však moju sestru nezahanbila, začala som to rozoberať a skúšať, čo by som s tým asi vedela urobiť. Bolo veľmi zvláštne, že ma to odrazu neuveriteľne chytilo. Začínala som však tým, že som si každý víkend robila inú manikúru. Bolo mi jasné, že to asi pre moje ruky nie je celkom zdravé, ale aj tak som sa tešila, pretože som mohla vytvárať na svojich rukách rôzne kreácie, ktoré nemali najmenšiu chybu. Bola som taká šťastná, až sa mi tomu normálne nechcelo veriť.

tmavé nehty

Je veľmi zvláštne, že práve niečo, čo by som absolútne nečakala, mi v konečnom dôsledku urobilo najväčšiu radosť. Je to niečo také kreatívne, že to môže potešiť len niekoho, kto má takéto veci veľmi rád. Preto som aj ja naozaj šťastná z toho, že môžem niečo vytvárať a že sa môžem nájsť v niečom takomto. To by žiadny človek určite nepovedal, že ma bude baviť robiť manikúru druhým ženám. Nechcem na tom zarábať, len ma to baví vytvárať. Asi sa len predsa v mojom vnútri prejavila duša umelca. Aj keď bola asi najprv skutočne hlboko skrytá. Som šťastná, že som našla nejakú svoju skrytú stránku. Asi ma moja sestra pozná oveľa lepšie, ako sa poznám ja sama. To je pre mňa naozaj vtipné.