Čo musíte mať v skrini v zime

Ak patríte k ľuďom, ktorí nie sú spokojní so svojou postavou tak zbystrite pozornosť. Zima je pre vás určite najlepším obdobím v roku, kedy môžete každú časť tela zakryť a vyhovárať sa na to, že vám je chladno.
Vo vašej skrini by nemali chýbať dlhé, teplé a hlavne vlnené svetre. Posledný rok sa tieto svetre stali hitom, nie len tie klasické krátke, ktoré sa nosia k nohaviciam, ale aj veľké XXL svetre, ktoré sa dajú nosiť ako šaty. Vlastne všetko vlnené je hitom zimy, tak neváhajte a nakúpte si ich dostatok v rôznych farbách či vzoroch a budete patriť k ženám, ktoré sa vyznajú v móde.

sníh

Ďalším neodmysliteľným kúskom je teplá bunda. Nemusí to byť klasická veľká bunda, v ktorej budete vyzerať ako snehuliak, na trhu je dostatok rôznych druhov, v ktorých budete vyzerať výborne. Ak však nechcete fádnu bundu, zakúpte si takú, ktorá bude v niečom trochu iná, napríklad s kožušinou, ktorá je veľkým hitom. No nemusí byť pravá ak nie ste zástanca zabíjania zvierat na takéto účely. Ďalším hitom na bundách sú rôzne potlače, či už na ramenách alebo na chrbte.
Na zimu sú určené aj teplé kabáty, ktoré pôsobia veľmi decentne a luxusne. Nevyzeráte v tom ako vo vreci, pretože nie sú podobné páperovým bundám s veľkým objemom ale vyformujú vašu postavu, čo je v zime neobvyklé.

Je samozrejmosťou, že v zime nechodíte v poltopánkach či šľapkách. Preto si musíte zaobstarať zateplené a hlavne nepremokavé topánky. Dnes máte na výber veľké množstvo zimných čižiem. Sú bez opätku na šnurovanie alebo na opätku a so zipsom alebo rôzne iné. Taktiež sú z rôznych materiálov. Už dávno neplatí, že topánky na zimu by mali byť len čierne, dnes môžete kľudne nosiť na svojich nohách všetky farby.

zima

Nezabúdajte na doplnky, ako sú kožené rukavice a teplé šále. Znova platí, že to nemusí byť pravá koža, respektíve môžu byť z úplne iného materiálu, každé splnia svoj účel a zohrejú vás.