Chcete oddialiť ejakuláciu?

Výrobky

Nielen kvalitná erekcia je súčasťou dobre odvedeného sexu, ale aj neskoršie vyvrcholenie. Príliš skoré dostavenie sa ejakulácie totiž tiež vedie k frustrácii a k neuspokojení svojho partnera či partnerky.
Práve pri sexe so ženou je potrebná dlhšia erekcia a zamedzenie dostaveniu sa ejakulácie príliš skoro, pretože je známe, že u žien je potrebná dlhodobejšia stimulácia pohlavných orgánov a intímnych miest, aby sa mohla uspokojiť a dosiahnuť orgazmus.

nahé tělo

Príliš skorá ejakulácia spôsobuje rovnaký problém v intímnom živote ako porucha erekcie. A tak ako erekcia, tak i tento problém sa dá riešiť podpornými liekmi .
Jedná sa napríklad o podporné prostriedky ako je Kamagra, Avana, Genforce, Oral jelly a mnoho ďalších.

Tieto lieky dokážu oddialiť vašu ejakuláciu natoľko, že si užijete dokonalý sex nielen vy, ale aj vaša partnerka, pretože získate dostatok času na jej uspokojenie.
Zmizne tak tento častý problém a tiež frustrácia, ktorá má za následok zníženie sebavedomia a obavy z ďalšieho zlyhania.
Okrem liekov môžete využiť aj ďalšie zaručené metódy, ktoré pomáhajú pri oddialení ejakulácie ako napríklad:

  • posilňovanie panvového dna cvičením
  • prerušovaná súlož
  • rôzne znecitlivejúce gély, kondómy určené na oddialenie ejakulácie
  • metóda štart a stop
  • priškrtenie koreňa penisu

Všetky možnosti vám prinesú požadovaný úspech v podobe oddialenia dostavenia sa orgazmu a dokonalý sex, ktorý si môžete bez obáva zopakovať. Práve sexuálna výdrž v posteli prináša úspech v podobe spokojnej partnerky, ktorá si rovnako ako vy zaslúži prežiť orgazmus.

koupelna

Ten sa však u partnerov mnohokrát nedostaví práve z dôvodu predčasnej ejakulácie. To vedie po poruche erekcie k ďalším partnerským problémom.
Sex totiž patrí k dôležitej súčasti života a spokojnosť s ním odbúrava mnohé psychické i ďalšie zdravotné problémy, stres i únavu.