V detských izbách nechýbajú poschodové postele

Cestovanie

Jedným z najobľúbenejších nábytkov dospelých, ale hlavne detí sú poschodové postele.
Skvelé riešenie pre rodiny s viacerými deťmi, ktoré potrebujú šetriť priestorom alebo jednoducho zariadiť detské izby tak, aby vyhovovali a každé z detí malo svoje súkromie.

postýlka

Na jednej strane poschodové postele umožnia pokojné spanie vašich detí, na strane druhej vznikne i v malej izbe ďalší priestor na iné využitie. Môžete tam postaviť skriňu, písacie stoly, poličky, či knihovňu.
Vaše deti budú poschodovú posteľ vnímať nielen ako miesto pre odpočinok, ale i ako raj na hranie a rôzne dobrodružstvá. Často si z nej urobia preliezačku, nedobytný hrad, skrýšu, či domček. Súrodenci sa vyhrajú s ňou natoľko, že ani nebudete o nich vedieť.

Večer príde čas na spanie a súrodenci sa uložia do svojich lôžok. Jeden hore a druhý dolu. O tom, kde bude ktorý spať sa vždy dohodnú, pretože nie každý má rád výšky.

Okrem praktickej časti plnia aj časť estetickú. Už nie je doba len kovových a čisto drevených konštrukcii, ale i rôznych farebných. Z obyčajného lôžka sa tak stávajú zaujímavé poschodové postele. Modrá, ružová, zelená a mnohé iné, ktoré sa prispôsobia pohlaviu detí aj ich charakteru. Detská izba má byť predsa veselá.

postel

Jednoduché, ale i plné prekvapení

Ak však myslíte, že tieto lôžka ponúkajú len jednoduché varianty lôžko hore a dole, tak prekvapením ešte nie je koniec.
S poschodovou posteľou prichádzajú ešte ďalšie varianty a riešenia. Napríklad vyvýšená verzia, s úložným priestorom, prístelkou, či rozšírená.
V jednom kuse nábytku odrazu získate toho o mnoho viac, než by ste čakali. Aj v malom byte bude viacej miesta, než kedykoľvek predtým. Ďalší malí návštevníci budú mať vždy pripravené miesto na spanie a deťom tým urobíte radosť.
Detskú izbu budete mať zariadenú prakticky aj zábavne.