Odolné plastové palety

Výrobky

Ideálnym pomocníkom pri manipulácii s ťažkým nákladom sú palety. Slúžia na uskladňovanie tovaru, ale aj jeho transport. Sú namáhané a vystavované nepriaznivým vonkajším podmienkam, a preto je dôležité vybrať si ten správny druh palety. Často sa používajú drevené palety. Lenže drevo je organický materiál a podlieha hnilobe, ktorá rýchlo oslabuje jeho štruktúru. Taktiež je potrebné myslieť aj na to, že drevené palety treba pravidelne ošetrovať, aby neboli napádané škodcami. Rovnako nie je vhodné uskladňovať drevené palety na miestach, ktoré sú vystavované dažďu, vlhkosti a podobným náročným vonkajším podmienkam.

palety

Spoločnosť Schoeller Allibert však vyrába také palety, s ktorými všetky uvedené nepríjemnosti riešiť rozhodne nemusíte. Ich palety sú vyrobené z pevného a odolného plastu, ktorý znesie aj veľmi náročné podmienky. Plastové palety nepodliehajú hnilobe a neprekáža im ani vlhké prostredie, takže môžu byť skladované aj v exteriéri. Plastová paleta nemôže byť napadnutá škodcami, a preto ju netreba ošetrovať chemickými prípravkami proti hmyzu. Zároveň sa v prípade plastových paliet nemusíte obávať korózie, ktorá by palety mohla oslabiť. Sú ľahké, no unesú naozaj prekvapivo veľkú záťaž.

vysokozdvižné vozíky

Sú konštruované takým spôsobom, že s nimi môžete manipulovať s ľahkosťou. Praktické konštrukčné prvky umožňujú stohovanie týchto paliet. Určite oceníte aj tvar paliet, vďaka ktorému je náklad na paletách uložený bezpečne. Dlhá životnosť plastových paliet Vám ušetrí peniaze, ale aj čas, ktorý by ste strávili nevyhnutným pravidelným dokupovaním drevených paliet. Nakupujte efektívne vybavenie pre svoje podnikanie vďaka produktom od spoločnosti Schoeller Allibert, ktorá vyrába kvalitné a pevné plastové palety predaj Schoellerallibert, ale aj rôzne kontajnery, prepravky, či vedrá. Prezrite si ich širokú ponuku produktov na webovej stránke www.schoellerallibert.com.