Operátori a ich služby

Podnikanie

Orangeafunfón
Títo operátori ponúkajú:
●       bonus za prenos čísla od konkurencie do 150 eur na 20 mesiacov – novému aj existujúcemu zákazníkovi. Namiesto zľavy sa dajú získať aj ďalšie dáta.
●       ponuky šesť neobmedzených balíčkov vybraných služieb za poplatok. Pre aktiváciu musíte mať paušál aspoň za 15 eur.
●       možnosť získať 2 alebo 5 GB dát mesačne na rok pri objednávke cez web. Objem dát závisí od zvoleného paušálu.
●       ak si od poskytovateľa vezmete viacero fixných služieb, získate viac dát alebo televízne balíky zadarmo. Aktuálne je možné využívať balík už aj vtedy, ak nie ste v pokrytí optiky.

sms

●       za cenu 8, 12 a 20 eur si môžete nakombinovať minúty, SMS a dáta podľa vlastných predstáv. Napríklad za 8 eur si môžete zvoliť 100 minút, 100 SMS/MMS a 2 GB dát za 8 eur. Všetky jednotky platia aj v EÚ. Aktuálne je možné získať aj 1 GB dát mesačne ako bonus za využívanie Smart.
●       dátový balíček s objemom 1 GB za 5 eur. Ďalšie obnovenia sú už za zvýhodnenú cenu 3 eurá, získate vždy opäť 1 GB.
●       paušál s neobmedzenými volaniami, SMS a MMS v celej EÚ stojí 15 eur. V cene je aj 4 GB balík dát a dotovaný mobil. Ak nechcete zariadenie, mesačný poplatok je 14,25 eur mesačne.

●       operátor za 9 eur ponúka 100 minút, 50 SMS/MMS a 2 GB dát. Možné je aj dokupovanie ďalších dát – 1 GB stojí 1 euro.
●       programy Go obsahujú volania, SMS a viac dát podľa výšky poplatku. Program s neobmedzenými volaniami a SMS stojí 20 eur.
●       orange upravil cenu 1 GB balík z 8 na 6 eur mesačne. 0,2 GB balík stojí 2 eurá.
●       v ponuke sú dva balíky s FUP na úrovni 60 a 300 GB. Rýchlosti sú na úrovni 15/1 a 30/3 Mbit/s. Služba je dostupná pre viac ako 90 percent ľudí. Rýchlejší balík ale už nie je dostupný v celom 4G pokrytí.
●       za 2,90 eura mesačne získate zvýhodnené ceny volaní, SMS a dát v EÚ a v mnohých ďalších krajinách. Benefitom je cestovné poistenie pre vás a vašich blízkych.
●       karta za 5 eur s 10-eurovým kreditom cez e-shop. Volania do všetkých sietí stoja 0,09 až 0,12 eura za minútu, podľa počtu prevolaných minút. SMS a MMS sú za 0,06 eura.

mobil

●       program má klesajúce ceny hovorov i dát. V cene je predplatený jedno eurový kredit na služby. Spoločnosť ponúka bonusy pri spotrebe.
●       po vyčerpaní dát z balíčka sa internet zastaví. Za jedno euro získate spomalený internet s rýchlosťou 0,13/0,13 Mbit/s. K nižším programom nie je dostupná.
●       v ponuke je viacero roamingových balíčkov s dátami. Okrem krajín, ktoré patria do EÚ tu nájdete aj ďalšie destinácie.
●       internet na pol roka získate po prenose čísla do FunFónu. Ponuka platí aj pri prenose z Orangeu. Mesačne získate 0,49 GB balík.
bezplatné volania a správy vo vlastnej sieti ako doplnok k bežným paušálom. Vzťahuje sa na päť členov rodiny či priateľov. Tí si medzi sebou môžu volať a písať neobmedzene zadarmo.

Ak si od poskytovateľa vezmete viacero fixných služieb, získate viac dát alebo televízne balíky zadarmo. Aktuálne je možné využívať balík už aj vtedy, ak nie ste v pokrytí optiky.